PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Moravická chalupa u Kučerů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Na platbu dovolené mohou státní zaměstnanci využít fondů svého zaměstnavatele platbou na fakturu z fondu FKSP formou zálohy a doplatku na náš účet. Přes vesnici vedou autobusové linky do Ostravy, Zlína, Jeseníku, Přerova, Olomouce, Prahy a Brna. Zastávka je 100m od chalupy. Dobrá dostupnost ze silnice č.11 Ostrava - Hradec Králové. Před domem je parkoviště pouze pro naše klienty zdarma.
Vybavení a služby
Pokoje třílůžkový a čtyřlůžkový. V přízemí je kuchyňka, krásná velká jídelna a předsíň a malá terasa pro kuřáky. Majitel chalupy má půjčovnu sportovního vybavení na tenis, badmington pro celou rodinu, v zimě také sáňky, boby atp. Zahrada pro děti, pískoviště, hračky, trampolína atd. V celém objektu je wi-fi. V půjčovně sportovních potřeb je stůl na ping-pong a je možné ho také využít. V objektu není dovoleno kouřit ani manipulovat s otevřeným ohněm.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Milovníci lyžování mají na výběr z množství sjezdovek nebot´jsme v těsné blízkosti ski-areálů Karlov,Kopřivná a Čerták. které pro mají nejmenší lyžařské školičky. Kousek od chalupy je prodejna potravin.5Km Penny a Lidl. V lázních K.Studánka - léčebné procedury, plavání, rehabilitace, na hradě Sovinci pořady pro děti. V Bruntále nové agua-centrum s tobogánem, skluzem protiproudy, atp. Nyní je na okraji obce otevřeno luxusní wellnes centrum "Eva", které splní i vaše náročné požadavky. V nejvyšším bodu obce v místní části Nová Ves se tyčí vysoká rozhledna a tak budou vaše zážitky z návštěvy Jeseníků ještě obohaceny. VoP chalupy: Platba probíhá na účet.Po zaslání zálohy je termín zabukován. Při bezdůvodném zrušení rezervace v době kratší než 15 dnů připadne celá platba majiteli.