Poloha a dosažitelnost

Na platbu za Vaši dovolenou využijte fondů svého zaměstnavatele platbou na fakturu.U státních zaměstnanců stále dobře funguje platba z FKSP-doporučujeme i pro Vás. Dolní Moravice je v nadmořské výšce 650m - horní konec má nadmořskou výšku 900m. Přes vesnici vedou autobusové linky do Ostravy, Zlína, Jeseníku, Přerova, Olomouce ,Prahy a Brna.Zastávka je 100m od chalupy. Dobrá dostupnost ze silnice č.11 Ostrava - Hradec Králové. Před domem je parkoviště pouze pro naše klienty zdarma.

  Vybavení a služby

V dubnu 2014 nám namontovala firma Mountfield 120cm hluboký bazén napojený na tepelné čerpadlo - ohřev vody. Zájemci o pobyt si mohou vybrat až tři ložnice v podkroví, každá má vlastní koupelnu a WC. Pokoje jsou dvojlůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový. V přízemí je kuchyńka, krásná velká jídelna a předsíń, a malá terasa pro kuřáky. Majitel penzionu má půjčovnu sportovního vybavení na tenis, badmington, fotbal, trekingová kola a horská kola, koloběžky pro celou rodinu, se slevou pro ubytované. Zahrada s bazénem pro děti, houpačky, skluzavka, hračky, trampolína atd. Hosté v apartmánu mohou používat zahradní gril. Hosté si také mohou objednat caterig s dodáním pokrmů až na stůl. V celém objektu je wi-fi. V půjčovně sportovních potřeb je stůl na ping-pong a je možné ho také využít. V objektu není dovoleno kouřit ani manipulovat s otevřeným ohněm. Kuchyńské vybavení je na el.proud.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Kousek od penzionu je prodejna potravin. V loňském roce se ohromným způsobem zvýšila nabídka pro naše hosty. Nový tenisový kurt s kvalitním povrchem. K tomu jsme pro naše hosty otevřeli půjčovnu sportovních potřeb, včetně vybavení na tenis, ping-pong, půjčujeme trekingová kola a koloběžky a lehátka na slunění u našeho bazénu. V lázních K.Studánka - léčebné procedury, plavání, rehabilitace, na hradě Sovinci pořady pro děti. V Bruntále nové agua-centrum s tobogánem, skluzem protiproudy, atp. Nyní je na okraji obce otevřeno luxusní wellnes centrum "Eva", které splní i Vaše náročné požadavky. V květnu roku 2014 byla také slavnostně otevřena nová rozhledna v nejvyšším bodu obce v místní části Nová Ves a tak budou Vaše zážitky z návštěvy Jeseníků ještě obohaceny.

Zpět


TOPlist
  Penzion Kučera Dolní Moravice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Kučera
Ceník ubytování a stravování