Penzion Kučera

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Nabízíme pobyt a můžete si vybrat:
a) Pronájem penzionu s vlastním vařením
b) Pobyt pouze s večeří, kdy snídaně si připravujete v kuchyňském koutě v jídelně.
c) Pobyt s polopenzí

Cena za pronájem objektu až pro 9 osob je 3600 Kč/den
Pro státní zaměstnance je velmi výhodné čerpat příspěvek z fondu FKSP. Cenu vám zašleme po výběru z nabízených možností.
Letní sezona - ceny
V letních měsících můžete využít na vaření gril na zahradě. Máme vyhřívaný bazén v areálu penzionu, půjčovna trekingových kol dámských a pánských nebo horských a koloběžek pro velké i malé, dětskou hernu, herna ping pongu s vybavením, tenisové vybavení a hry na kurtu v obci, také petángue.

Od jara do podzimu je možnost využívat trampolínu pro děti (do 45kg) a zahradu s houpačkami, pískovištěm a skluzavkou. Max. devět lůžek ve třech pokojích s možností zapůjčení 2x dětská cest. postýlka.

Ubytovací poplatek pro obec 16 Kč/osoba/noc.
Období mimo sezónu - ceny
Pro všechny státní zaměstnance je výhodný pobyt s finanční podporou zaměstnavatele z fondu Fksp o kterém mnohdy neví.

Výměna týdenních turnusů je 6 nocí, obvykle ne-so.

Pět minut na sjezdařské svahy s velkým výběrem podle stupně obtížnosti v Karlově, nebo na Kopřivné s parkováním zdarma.
Slevy:
Slevy na pobyt můžete získat na First Time nebo Last minute.
Další informace:
Penzion Kučera leží na klidném místě mimo hlavní cestu s vlastní upravovanou komunikací a parkovištěm, kde můžete bez obav zaparkovat zdarma svůj vůz. Jízdu na koloběžce a koupání na našem penzionu po celodenním výletu děti milují.
V okruhu 15km můžete navštívit Horu Praděd, Lázně Karlovu Studánku, Přehradu Slezskou Hartu i s jízdou na parníčku, Hrad Sovinec i s programem, uděláte si výlet poděl Bílé Opavy, navšívíte přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně nebo bobovou dráhu ve Vrbně pod Pradědem.

V penzionu se nekouří - pouze na verandě u hlavního vchodu. Klienti dbají na to, aby při opuštění penzionu byla uzavřena všechna okna a dveře a zabránili tak případným škodám. Penzion není uzpůsoben na pobyt velkých psů nebo jiných zvířat (např. klokanů, žiraf nebo blech).

V obci se třídí odpad a hosté jsou povinni třídění také respektovat. Pet láhve a sklenice, které si klienti dovezou z domova uloží přes cestu do barevně rozlišených kontejnerů.
TOPlist