Penzion Kučera

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Nabízíme pobyt se snídaní formou švédského stolu v jídelně. V celkem 3 pokojích (2 3 a 4 lůžka) všechny jsou se soc.zázemím, ledničkou, Tv a wi-fi. Napište ihned své požadavky a my vám obratem pošleme kalkulaci i se slevou na děti. Cena ubytování pro týdenní turnus dle počtu osob na pokojích do 399 Kč/os/noc, děti 299 Kč, 1 dítě do 3 let ubytování zdarma. Sleva je nyní až 10% na First Time.
Pro státní zaměstnance je velmi výhodné čerpat příspěvek na pobyt z fondu FKSP, který je možný i na jednotlivých pokojích.
Letní sezona - ceny
Sleva o prázdninách je odvislá podle počtu lůžek na pokojích a délce pobytu. Máme vyhříváný bazén v areálu penzionu, půjčovna trekingových kol dámských a pánských nebo horských a koloběžek pro velké i malé, dětskou hernu, herna ping pongu s vybavením, tenisové vybavení a hry na kurtu, také petángue, užívaní holí nordic walking.

Od jara do podzimu je možnost využívat trampolínu pro děti (do 45kg) a zahradu s houpačkami, pískovištěm a skluzavkou

Check-in 15 hod, check-out 10 hod, turnus je Ne-So (6 nocí)

Max. devět lůžek ve třech pokojích s možností zapůjčení 2x dětská cest. postýlka.
Ubytovací poplatek pro obec 16 Kč/osoba/noc.
Období mimo sezónu - ceny
Pro všechny státní zaměstnance je výhodný pobyt s finanční podporou zaměstnavatele z fondu Fksp o kterém mnohdy neví.

Výměna týdenních turnusů je 7 dnů/6 nocí Ne-So a tam zájemce dostává slevu.

Pět minut na sjezdařské svahy s velkým výběrem podle stupně obtížnosti v Karlově, nebo na Kopřivné s parkováním zdarma.
Slevy:
Cena se větší slevou se týkají týdenních turnusů ne-so.
K ceně se připočítají ubytovací poplatky pro obec 16 Kč/osoba/noc.
Rodiny s dětmi dostávají vždy slevu na ubytování
Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma
Další informace:
Penzion Kučera leží na klidném místě mimo hlavní cestu s vlastní upravovanou komunikací a parkovištěm, kde můžete bez obav zaparkovat zdarma svůj vůz. Pro děti jízda na koloběžce, nebo koni na Hamříkové stáji přímo v naší obci a koupání na našem penzionu po celodenním výletu děti milují.
V okruhu 15km můžete navštívit Horu Praděd, Lázně Karlovu Studánku, Přehradu Slezskou Hartu i s jízdou na parníčku, Hrad Sovinec i s programem, uděláte si výlet poděl Bílé Opavy, přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně.

V penzionu se nekouří - pouze na verandě u vchodu. Klienti dbají na to, aby při opuštění penzionu byly uzavřeny všechny okna a dveře a zabránil tak případným škodám. Penzion není uzpůsoben na pobyt velkých psů nebo jiných zvířat (např. klokanů, žiraf nebo blech).

V obci se třídí odpad a hosté jsou povinni třídění také respektovat. Pet láhve a sklenice, které si klienti dovezou z domova uloží přes cestu do barevně rozlišených kontejnerů.
Stravování
Při včasné objednávce obou možností je možná další sleva pro rodiny s dětmi, či seniory až 5-15%.

Všechny platby probíhají zatím bezhotovostně na náš účet.
TOPlist