Ubytování

Zimní sezona - ceny:
Nabízíme pobyt s polopenzí v celkem třech pokojích 2/lůžka, 3/lůžka a 4/lůžka, všechny jsou se soc.zázemím a koupelnou a wi-fi. Napište ihned své požadavky a my vám obratem pošleme kalkulaci i se slevou na dětia jídelní lístek. Cena ubytování dle počtu osob na pokojích od 399 Kč/os/noc.
Pro státní zaměstnance je velmi výhodné čerpat příspěvek na pobyt z fondu FKSP,který je možný i na jednotlivých pokojích se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.

Letní sezona - ceny:
Cena o prázdninách je odvislá podle počtu lůžek na pokojích a délce pobytu. Za mírný poplatek vyhříváný bazén pro celou rodinu v areálu penzionu, půjčovna trekingových kol dámských a pánských nebo horských a koloběžek pro velké i malé, herna ping pongu s vybavením, tenisové vybavení a hry na kurtu, také petángue, užívaní holí nordic walking.

Od jara do podzimu je možnost využívat trampolínu pro děti (do 30kg) a zahradu s houpačkami, pískovištěm a skluzavkou

Check-in 15 hod, check-out 10 hod, turnus je So-So

Max. devět lůžek ve třech pokojích s možností zapůjčení 2x dětská cest. postýlka.
Ubytovací poplatek pro obec 16 Kč/osoba/noc.

Období mimo sezónu - ceny:
Pro všechny státní zaměstnance je výhodný pobyt s finanční podporou zaměstnavatele z fondu Fksp o kterém mnohdy neví.

Výměna týdenních turnusů je 7 dnů/6 nocí Ne-So a tam zájemce dostává slevu.

Pět minut na sjezdařské svahy s velkým výběrem podle stupně obtížnosti v Karlově, nebo na Kopřivné s parkováním zdarma.

Slevy:
Cena se větší slevou se týkají týdenních turnusů so-so.
K ceně se připočítají ubytovací poplatky pro obec 16 Kč/osoba/noc.
Děti dostávají slevu až 50%.

Další informace:
Penzion Kučera leží na klidném místě mimo hlavní cestu s vlastní upravovanou komunikací a parkovištěm, kde můžete bez obav zaparkovat zdarma svůj vůz.V zimní sezoně lyžování na dvou sjezdovkách na okraji naši obce obě jsou se 4sedačkovou lanovkou.Jen 5minut autem, nebo 10min busem je na sjezdovku do M.Morávky na Kopřivnou a areály v Karlově i se školičkou pro děti a servisem lyží.
V okruhu 15km můžete navštívit Horu Praděd, Lázně Karlovu Studánku, Přehradu Slezskou Hartu i s jízdou na parníčku, Hrad Sovinec i s programem, uděláte si výlet poděl Bílé Opavy, přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně.

V penzionu se nekouří - pouze na verandě u vchodu. Klienti dbají na to, aby při opuštění penzionu byly uzavřeny všechny okna a dveře a zabránil tak případným škodám. Penzion není uzpůsoben na pobyt velkých psů nebo jiných domácích zvířat. např.blech.

V obci se třídí odpad a hosté jsou povinni třídění také respektovat. Pet láhve a sklenice, které si klienti dovezou z domova uloží přes cestu do barevně rozlišených kontejnerů.


  Stravování

Při včasné objednávce obou možností je možná sleva na First Time až 5%.

Všechny platby probíhají bezhotovostně na náš účet.

Zpět


TOPlist
  Penzion Kučera Dolní Moravice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Kučera
Poloha, Služby, Okolí