PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Moravická chalupa u Kučerů

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Nájem je obvykle na celý objekt tři ložnice (pro 9 osob) každá má své sociální zázemí. Nájemci chalupy využívají kuchyň.kout v jídelně v přízemí s vybavením na vaření a stolování a odpočinek i večerní posezení. Mimo prázdniny je možný pronájem i na víkend apod.
Pro státní zaměstnance a jejich rodiny je velmi výhodné čerpat zaplacení rekreace zaměstnavatelem z fondu FKSP.
Letní sezona - ceny
Máme vyhřívaný bazén s mořskou vodou a ohřevem vody. Po dohodě s majitelem o bezpečnosti atp. je využití možné. V areálu chalupy půjčovna trekingových kol dámských a pánských nebo horských a koloběžek a odrážedla. Pro velké i malé, dětskou hernu.

Od jara do podzimu je možnost využívat trampolínu pro děti (do 45kg), pískovištěm a lehátky. Max. devět lůžek ve třech pokojích (4/3/2) s možností zapůjčení 2x dětská cest. postýlka.

Ubytovací poplatek pro obec 20 Kč/osoba/noc.
Období mimo sezónu - ceny
Maminky s kojenci si u nás připravuji pokrmy pro děti ve vybaveném kuch.koutu v jídelně. O letních prázdninách si naši klienti rádi pokrmy připraví na grilu na zahradě s posezením pod pergolou.
Slevy:
Cena za týdenní pronájem s menším počtem osob s nevyužitím všech pokojů bude zohledněna slevou při jednání o termínu.
Další informace:
Moravická chalupa leží na klidném místě mimo hlavní cestu s vlastní upravovanou komunikací a parkovištěm, kde můžete bez obav zaparkovat zdarma svůj vůz.
V okruhu 15km můžete navštívit Horu Praděd, Lázně Karlovu Studánku, Přehradu Slezskou Hartu i s jízdou na parníčku, Hrad Sovinec i s programem, uděláte si výlet poděl Bílé Opavy, navštívíte přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně nebo bobovou dráhu ve Vrbně pod Pradědem.

V penzionu se nekouří - pouze na verandě u hlavního vchodu. Penzion není uzpůsoben na pobyt psů.
Stravování
Nájemci se stravují na výletech nebo si pokrmy připravují sami v kuchyňském koutu v jídelně.