PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Moravická chalupa u Kučerů

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
Máme vyhřívaný bazén s mořskou vodou a ohřevem vody. Po dohodě s majitelem o bezpečnosti atp. je využití možné. V areálu chalupy půjčovna trekingových kol dámských a pánských nebo horských a koloběžek a odrážedla. Pro velké i malé, dětskou hernu.

Od jara do podzimu je možnost využívat trampolínu pro děti (do 45kg), pískovištěm a lehátky. Max. devět lůžek ve třech pokojích (4/3/2) s možností zapůjčení 2x dětská cest. postýlka.

Ubytovací poplatek pro obec 20 Kč/osoba/noc.
Zimní sezona - ceny
Nájem je možný na celý objekt tři ložnice (pro 9 osob) každá má své sociální zázemí. Nájemci chalupy využívají kuchyň.kout v jídelně v přízemí s vybavením na vaření a stolování a odpočinek i večerní posezení.
Po vašem dotazu vám obratem odpovíme na další možnosti prázdnin u nás na zdravém ovzduší v Jeseníkách i s cenou.

Pro státní zaměstnance je velmi výhodné čerpat příspěvek z fondu FKSP.
Období mimo sezónu - ceny
Maminky s kojenci si u nás připravuji pokrmy pro děti ve vybaveném kuch.koutu v jídelně. O letních prázdninách si naši klienti rádi pokrmy připraví na grilu na zahradě s posezením pod pergolou.
Slevy:
Cena za týdenní pronájem je se slevou 3150 Kč/9 osob/noc.

Celková cena je vždy za celou ubytovací kapacitu chalupy uzavřenou pro jednu velkou, či větší rodinu bez kontaktu s majiteli, nebo jinými lidmi, tak jak to požaduje vyhláška o nájmu v období případné pandemie.
Další informace:
Moravická chalupa leží na klidném místě mimo hlavní cestu s vlastní upravovanou komunikací a parkovištěm, kde můžete bez obav zaparkovat zdarma svůj vůz.
V okruhu 15km můžete navštívit Horu Praděd, Lázně Karlovu Studánku, Přehradu Slezskou Hartu i s jízdou na parníčku, Hrad Sovinec i s programem, uděláte si výlet poděl Bílé Opavy, navštívíte přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně nebo bobovou dráhu ve Vrbně pod Pradědem.

V penzionu se nekouří - pouze na verandě u hlavního vchodu. Penzion není uzpůsoben na pobyt psů.
Stravování
Nájem pronajímané části chalupy s užíváním kuchyňky a vybavením na vaření a stolování stojí včetně spotřeby vody a energií pro max. 9os. 3150 Kč/noc.
Cena za dětskou cest. postýlku s povlečením je na dobu pobytu 200 Kč.