PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Moravická chalupa u Kučerů

Ceník ubytování a stravování


Letní sezona - ceny
Máme vyhřívaný bazén a ohřevem vody. Po dohodě s majitelem o bezpečnosti atp. je využití vždy zdarma možné. V areálu chalupy půjčovna trekingových kol dámských a pánských nebo horských a koloběžek a odrážedla. Pro velké i malé, dětskou hernu i s hračkami a ping- pongem.

Od jara do podzimu je možnost využívat trampolínu pro děti (do 45kg), pískovištěm a lehátky. Máme nyní 7 lůžek ve dvou pokojích (4/3/ s možností zapůjčení s doplatkem 2ks dětská cestovní postýlka i s povlečením.

Ubytovací poplatek pro obec 20 Kč/osoba/noc.
Zimní sezona - ceny
Moravická chalupa u Kučerů nabízí dva pokoje 1/3lůž.a 1/4lůžka, které doplňuje tzv. rodinný o dvou pokojích s celkovou kapacitou 7/osob. Všechny disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou s obvyklými doplňky. V pokojích jsou manželské a samostatné postele, dle požadavku klientů. Zařízení pokojů nechybí, skříňka, prostor na oděvy s věšáky, TV, noční stolky a lampičky, WI-FI a barová chladnička. Ve společenské místnosti s jídelními stoly je kuchyňský kout. V ceně pobytu není obsaženo stravování a tak hosté ve sdíleném koutu, kde je vše pro jednoduché vaření s el. vařičem a troubou, mrazákem s ledničkou, rychlovarnou konvicí a nádobí si uvaří a u jídelního stolu své připravené dobroty užijí.
Pro státní zaměstnance a jejich rodiny je velmi výhodné čerpat zaplacení rekreace u nás zaměstnavatelem z fondu FKSP, o kterém vás vaše účtárna ráda poinformuje.
Období mimo sezónu - ceny
Zvláště srdečně u nás uvítáme maminky s kojenci. Ty si u nás připravuji pokrmy pro děti ve vybaveném kuchyňském koutu v jídelně. O letních prázdninách si naši klienti rádi pokrmy připraví na grilu na zahradě s posezením pod pergolou.
Slevy:
Cena za týdenní pobyt s menším počtem rodičů s dětmi a proto nevyužitím všech lůžek na pokojích, bude tato skutečnost zohledněna slevou při jednání o termínu.
Další informace:
Moravická chalupa leží na klidném místě mimo hlavní cestu s vlastní upravovanou komunikací a parkovištěm, kde můžete bez obav zaparkovat zdarma svůj vůz.
V okruhu 15km můžete navštívit Horu Praděd, Lázně Karlovu Studánku, Přehradu Slezskou Hartu i s jízdou na parníčku, Hrad Sovinec i s programem, uděláte si výlet poděl Bílé Opavy, navštívíte přečerpávací elektrárnu Dlouhé Stráně nebo bobovou dráhu ve Vrbně pod Pradědem.

V penzionu se nekouří - pouze na verandě u hlavního vchodu. Penzion není uzpůsoben na pobyt psů.
Stravování
Naši hosté se stravují na výletech nebo si pokrmy připravují sami ve sdíleném kuchyňském koutu jídelny v přízemí domu.